Odluka o isplati božićnice osobama bez primanja, socijalno ugroženim osobama te umirovljenicima do 1.500,00 kuna mirovine

Nezaposlenim osobama prijavljenim na Hrvatski zavod za zapošljavanje, socijalno ugroženim osobama te umirovljenicima koji primaju do 1.500 kuna mirovine s prebivalištem na području općine Crnac, uoči Božićnih blagdana isplatit će se božićnica u iznosu od 150 kuna po pojedinom domaćinstvu.

Osobe koje ostvaruju pravo na isplatu božićnice, dužni su prilikom isplate dostaviti osobnu iskaznicu, OIB, zadnji odrezak od mirovine ili socijalne pomoći, a nezaposlene osobe dokaz da su prijavljene na HZZ-u.

Božićnice će se isplaćivati u prostorijama Jedinstvenog upravnog odjela Općine Crnac od ponedjeljka, 16. do petka, 20. prosinca 2019. godine od 9,00 do 14,00 sati

 

Odluka o isplati božićnice osobama bez primanja, socijalno ugroženim osobama te umirovljenicima do 1.500,00 kuna mirovine