Općina Crnac dobila nagradu za najveću transparentnost poslovanja u Virovitičko-podravskoj županiji

Novi odličan rezultat polučila je Općina Crnac. Naime, Centar za izvrsnost lokalne samouprave predstavio je rezultate izvrsnosti u poslovanju općinskih uprava te Općinu Crnac izdvojio kako općinu s najvećom transparentnošću poslovanja u Virovitičko-podravskoj županiji. Načelnik Mato Damjan nagradu za ovaj rezultat primio je jučer u Zagrebu na 1. konferenciji za novinare za predstavljanje rezultata istraživanja izvrsnosti u transparentnosti poslovanja općinskih uprava.

-Općina Crnac zajedno s općinskim Vijećem doista radi ogroman posao. Cijeli tim Jedinstvenog upravnog odjela svakodnevno puno radi, stvara, a sve za dobrobit naših mještana. Puno smo projekata realizirali, mnogi su u pripremi, a sve radimo isključivo po zakonima Republike Hrvatske i svaki euro koji utrošimo vidljiv je svim našim mještanima. Naravno da smo sretni ovom nagradom koja je pokazatelj poštenog i predanog rada svih nas i istim tempom nastavljamo i dalje – rekao je načelnik Mato Damjan.

(www.icv.hr, vg)

Općina Crnac dobila nagradu za najveću transparentnost poslovanja u Virovitičko-podravskoj županiji