Obavijest – Izdavanje propusnica na području Općine Crnac

Poštovani,

obavještavamo mještane Općine Crnac da će se propusnice o napuštanju mjesta prebivališta i stalnog boravka za obavljanje vitalnih obiteljskih razloga, poput pružanja srbi djeci ili starijim osobama ili kupnje hrane i osnovnih potrepština izdavati na način da se telefonskim putem ili e-mailom podnese zahtjev.

Svi zahtjevi podneseni radnim danom u vremenu od 8-12h biti će obrađeni isti dan, svi ostali idući radni dan. Prilikom podnošenja zahtjeva svi podnositelji zahtjeva biti ćete obaviješteni o vremenu kada mogu doći po isti, odnosno propusnica će biti dostavljena podnositelju zahtjeva.

MOLIMO GRAĐANE DA NAZOVU UNAPRIJED, A ZA IZDAVANJE PROPUSNICE JE POTREBAN  OPRAVDAN RAZLOG

Prilikom telefonskog podnošenja zahtjeva potrebno je navesti ime, prezime, i razlog izdavanja propusnice.

Prilikom prijave elektronskim putem potrebno ispuniti propusnicu koja se nalazi na stranicama Općine Crnac 

Broj mobitela na koji se predaje zahtjev za izdavanje propusnice:

Zamjenik stožera Civilne zaštite Karmela Špoljarić: 099/334-7851

POSLODAVCI SU OBAVEZNI OBAVIJESTITI STOŽER CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE CRNAC KOME SU I NA KOJE RAZDOBLJE IZDALI PROPUSNICU na e-mail: opcina.crnac@vt.t-com.hr

Propusnica-Općina Crnac

ZAHTJEV – za izdavanje propusnice –