Obavijest proizvođačima rakije

REPUBLIKA HRVATSKA
MINISTARSTVO FINANCIJA
CARINSKA UPRAVA
PODRUČNI CARINSKI URED  OSIJEK
CARINSKI URED VIROVITICA

 

OBAVJEŠTAVAMO VAS DA ĆE SLUŽBENICI CARINSKOG UREDA VIROVITICA BITI U PROSTORIJAMA OPĆINE CRNAC  DANA 14. SIJEČNJA 2015. GODINE U VREMENU OD 08,30 DO 10,30 SATI S CILJEM DA VAM SE OMOGUĆI DA BEZ DODATNIH TROŠKOVA PRIJEVOZA POPUNITE I PREDATE GODIŠNJE IZVJEŠĆE O PROIZVEDENOJ KOLIČINI RAKIJE.

OBRAZAC GI-MP-JAP DOSTUPAN JE NA WEB STRANICI CARINSKE UPRAVE (POD LINKOM HARMONIZIRANE TROŠARINE, DOKUMENTI, OBRASCI, PRILOG 23) A MOĆI ĆETE GA NAVEDENOG DANA DOBITI I U OPĆINI.

NAPOMINJE SE DA NIJE BILO PROMJENE U VISINI TROŠARINE U ODNOSU NA PROŠLE GODINE.

PODSJEĆAMO VAS DA IMATE OBVEZU PODNOŠENJA GODIŠNJEG IZVJEŠĆA NA PROPISANOM OBRASCU GI-MP-JAP DO 20. SIJEČNJA 2015. GODINE KAO I OBVEZU UPLATE TROŠARINE DO 31. SIJEČNJA 2015. GODINE IAKO U 2014. GODINI NISTE PEKLI RAKIJU AKO SE NISTE ODJAVILI IZ REGISTRA KOJI SE VODI U CARINSKOM UREDU VIROVITICA.

CARINSKI URED VIROVITICA