Općina Crnac uz savjetodavnu podršku VIDRA-e prijavila izgradnju dječjeg vrtića u naselju Veliki Rastovac u vrijednosti od 3.465.297,50 kuna

Općina Crnac je, uz savjetodavnu podršku RA VIDRA-e pri identifikaciji i razradi projektne ideje, prijavila na NATJEČAJ za podmjeru 7.4. “Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu” – provedba tipa operacije 7.4.1. “Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu” projekt izgradnje dječjeg vrtića u Velikom Rastovcu u vrijednosti od 3.465.297,50 kuna. Projektom se želi kroz Europski poljoprivredni fond za ruralni razvoj doprinijeti ostvarenju preduvjeta za demografsku obnovu općine kroz ulaganje u izgradnju dječjeg vrtića. (www.ravidra.hr)