Obavijest o provođenju adulticidnog tretmana komaraca

Tvrtka “Pestrid”d.o.o. Bilje za deratizaciju, dezinsekciju i dezinfekciju, sa sjedištem u Bilju, Š. Petefija 109, provesti će adulticidni tretman komaraca na području Općine Crnac dana 12. lipnja 2018.g. u vremenu od 19,30 h do 21,30 h.

Adulticidnim tretmanom komaraca obuhvatiti će se sva naselja u sklopu Općine Cmac: Cmac, Suha Mlaka. Milanovac, Breštanovci, Mali Rastovac, Veliki Rastovac, Žabnjača, Staro Petrovo Polje, Novo Petrovo Polje, Krivaja-Pustara.

Tretman dezinsekcije provoditi će se na prometnicama u naseljima Općine uređajima za apliciranje iz vozila u pokretu.

Upozoravamo:

Vozače na pojačani oprez kod nailaska na dimnu zavjesu
Roditelje da spriječe nepotrebno izlaganje djece insekticidu
Građane s dišnim smetnjama kao i sve ostale da se ne izlažu dimu
Pčelare da zatvore svoje košnice
Upozoravamo sve mještane, bez obzira na zdravstveno stanje, da se ne izlazu nepotrebno dimu, jer iako su kemijske supstance sadržane u dimu i ispuštene iz strojeva dozvoljene koncentracije, potrebno je čuvati se izravne izloženosti te po savjetu policije usporiti u prometu te stati na nekoliko minuta dok se dim ne raziđe.