U Crncu održane igre hrvatskih branitelja

Povodom Dana općine Crnac, Ivanja, danas (petak) su održane sportske igre hrvatskih branitelja u organizacije Udruge branitelja općine Crnac. Igre, na kojima se natjecalo 8 ekipa s cijele županije u tri discipline pikadu, belotu i visećoj kuglani, otvorio je pomoćnik ministra hrvatskih branitelja Nenad Križić.

Rezultati:

-Viseća kuglana, pojedinačno:
1. HVIDR-a Slatina, Josip Kuruc
2. HVIDR-a Slatina, Ivan Medved
3. HVIDR-a VPŽ, Franjo Sterle

-Belot:
1. HVIDR-a Orahovica, Malij-Matković
2. Policija ’90.-’91., Grabovac-Jusup
3. UHB Duga Međa, Knapić-Bušljeta

-Pikado, pojedinačno:
1. Dražen Raban
2. Mato Bubaš
3. Stjepan Varaždinac

-Sveukupno ekipno:
1. HVIDR-a Slatina
2. HVIDR-a VPŽ
3. Specijalna policija Orahovica

Najuspješnijima u sve tri discipline kao i sveukupno ekipno medalje su uručili predsjednik Udruge branitelja općine Crnac Siniša Horvat, predsjednik Zajednice udruga i članova HVIDR-a VPŽ i predsjednik Odbora za hrvatske branitelje VPŽ Mato Bubaš, te načelnik Općine Crnac Mato Damjan. (www.icv.hr, adf; foto: HVIDR-a Slatina)