Obavijest o proglašenju elementarne nepogode

Na temelju članka 48. Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi i članka 6. Zakona o zaštiti od elementarnih nepogoda, te članka 43. Statuta Virovitičko-podravske županije („Službeni glasnik“ Virovitičko-podravske županije broj: 2/13.), župan Virovitičko-podravske županije, Igor Andrović, donio je odluku o proglašenju dviju elementarnih nepogoda, zbog olujnog vjetra i tuče.

Za područje općina Crnac, Nova Bukovica i Suhopolje donio je odluku o proglašenju elementarne nepogoda zbog vremenskih nepogoda uzrokovanih tučom 1. rujna 2018. godine, a kojom su na navedenom prostoru nanesene velike materijalne štete na poljoprivrednim kulturama (ratarskim, povrtlarskim, voćarskim, industrijskim) koji se trenutno nalaze na poljoprivrednim površinama.

Šteta se u prostorijama Općine Crnac može prijaviti od 11. do 18. rujna 2018. godine svaki radni od 8 do 14 sati.

Obavijest