Za izgradnju dječjeg vrtića u Velikom Rastovcu odobreno gotovo 3,3 milijuna bespovratnih kuna

Općina Crnac dobila je pozitivnu odluku o rezultatima administrativne kontrole za Podmjeru 7.4. »Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu« za provedbu tipa operacije 7.4.1. »Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu« sektor dječji vrtići. Projekt izgradnje dječjeg vrtića u naselju Veliki Rastovac (općina Crnac), ukupne je tlocrtne površine 339,53 m3. Intenzitet potpore iznosit će 100 posto, odnosno 3.270.903,75 kuna. Projekt je u suradnji s općinom Crnac izradila razvojna agencija Vidra. (www.ravidra.hr)