Radovi na sanaciji prilazne ceste i parkirališta do mjesnog groblja Crnac

Načelnik općine Crnac, Mato Damjan, 05. prosinca 2018. godine, potpisao je ugovor sa Ministarstvom regionalnog razvoja i fondova EU za sufinanciranje održavanja postojeće građevine – sanacija prilazne ceste i parkirališta do mjesnog groblja Crnac.
Sufinanciranje projekta u iznosu od 157.000,00 kuna Ministarstvo je osiguralo iz Programa za financiranje poboljšanja socijalne, komunalne i gospodarske infrastrukture na područjima gdje žive pripadnici nacionalnih manjina.

Preostali iznos sredstava osigurati će se Proračunom Općine Crnac za 2018. godinu, te se završetak radova očekuje do kraja 2018. godine.

Provedbom projekta poboljšati će se dostupnost komunalne infrastrukture, a stanovnicima omogućiti korištenje mjesnog groblja.