Općina Crnac subvencionira plaćanje školske kuhinje učenicima osnovne škole i prijevoz učenika srednjih škola sa područja Općine Crnac

Odlukama općinskog načelnika Općine Crnac Mate Damjana, a sukladno Proračunskim sredstvima, Općina Crnac subvencionira plaćanje školske kuhinje učenicima osnovne škole i prijevoz učenika srednjih škola sa područja Općine Crnac.

Općina Crnac će tako subvencionirati cijenu školske kuhinje za svu djecu s područja Općine Crnac koja pohađaju Osnovnu školu “Ivan Goran Kovačić” Zdenci s 50% od iznosa cijene,  mjesečno po učeniku za školsku godinu 2020/2021.

Učenicima 1., 2., 3., i 4. sa područja Općine Crnac, koji pohađaju srednje škole u Orahovici, Donjem Miholjcu, Našicama, te koriste autobusni  prijevoz, a svakodnevno putuju u školu, Općina Crnac će sufinancirati mjesečnu kartu u iznosu od 15% cijene mjesečne karte.

U nastavku Odluke:

 

odluka o sufinanciranju prijevoza za 2020.

Odluka o sufinanciranju školske kuhinje 2020.