OBAVIJEST O ISPLATI BOŽIĆNICA

Nezaposlenim osobama prijavljenim na Hrvatski zavod za zapošljavanje, socijalno ugroženim osobama, te umirovljenicima koji primaju do 1.500,00 kuna mirovine s prebivalištem na području općine Crnac, uoči Božićnih blagdana isplatiti će se božićnica u iznosu od 200,00 kuna po pojedinom domaćinstvu.

Božićnica će se isplaćivati  od 15. do 18. prosinca  2020. godine u vremenu od 10,00 do 12,00 sati.

Osobe koje ostvaruju pravo na isplatu božićnice  na način utvrđen u stavku I Odluke, dužni su prilikom isplate  službenoj osobi  dostaviti osobnu iskaznicu, OIB, zadnji odrezak od mirovine ili socijalne pomoći, a nezaposlene osobe  dokaz da su prijavljene  na HZZO-u.

Sukladno Odlukama Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, a sa ciljem smanjena mogućnosti zaraze bolešću COVID-19, mole se mještani da se prilikom dolaska u prostorije Općinske uprave pridržavaju nužnih epidemioloških mjera – obavezno korištenje maski za lice ili medicinskih maski, dezinfekcija ruku, te da ulaze jedan po jedan, držeći se propisanog razmaka.