Isplata božićnica socijalno ugroženim obiteljima i umirovljenicima

Temeljem Odluke načelnika Općine Crnac Mate Damjana, socijalno ugroženim osobama te umirovljenicima koji primaju do 2.000,00 kuna mirovine s prebivalištem na području općine Crnac, uoči Božićnih blagdana isplatit će se božićnica u iznosu od 200,00 kuna po pojedinom domaćinstvu.

Osobe koje ostvaruju pravo na isplatu božićnice, dužni su prilikom isplate dostaviti osobnu iskaznicu, OIB, zadnji odrezak od mirovine ili socijalne pomoći.

Božićnice će se isplaćivati u prostorijama Jedinstvenog upravnog odjela Općine Crnac od utorka, 14. do petka, 17. prosinca 2021. godine od 10,30 do 12,30 sati. 

Mole se mještani da se pridržavaju svih propisanih mjera i naputaka Nacionalnog stožera civilne zaštite RH i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, noseći zaštitne maske i držanja propisanog razmaka te ostalih mjera zaštite u svrhu sprječavanja širenja virusa.

Odluka (3)