Općina Crnac sufinancira radne materijale svim osnovcima

Načelnik općine Crnac Mato Damjan donio je odluku o sufinanciranju radnih materijala za sve učenike osnovne škole s područja općine za nadolazeću školsku godinu. Odlična je ovo vijest za sve roditelje crnačkih osnovaca.

– Želimo što više pomoći našoj djeci i njihovim roditeljima. Za potrebe radnih materijala učenicima iz općinskog proračuna izdvojit ćemo 32,5 tisuće kuna. Djeca su naša budućnost, a posebno je važno njihovo obrazovanje i tu im moramo osigurati maksimalne uvjete – rekao je načelnik Mato Damjan.

Dio radnih materijala sufinancira i Virovitičko-podravska županija, pa će tako osnovnoškolci, uz besplatne udžbenike koje financira Ministarstvo znanosti i obrazovanja i obrazovanja, i ove godine imati i besplatne radne materijale.

(www.icv.hr, vg)