OPĆINA CRNAC Završena izgradnja nogostupa u Starom Petrovom Polju

Općina Crnac osigurala je sredstva za izgradnju nogostupa u Starom Petrovom Polju, a tvrtka Uremović Našice završila je nogostup jučer (ponedjeljak), baš na blagdan Presvetog Imena Marijina koje je zaštitni znak ovog mjesta.

Mještani Starog Petrovog polja svoj dan tradicionalno slave nedjeljom oko navedenog blagdana, to će ove godine biti 18. rujna, te će pješaci zasigurno biti zadovoljni pri odlasku do imenovane crkvice gdje će misno slavlje u 11 sati služiti vlč. Josip Vračarić, župnik Župe sv. Ivana Krstitelja Crnac.

– Radovi su odrađeni na vrijeme i prema dogovoru i planu projekta. Drago mi je da smo završetkom radova na lijep način čestitali mještanima Starog Petrovog Polja njihov dan i da sada imaju stazu koja će prije svega biti sigurnost za najmlađe, za djecu, a tako naravno iza sve ostale mještane ovog naselja– rekao je načelnik općine Crnac Mato Damjan.

Asfalt Staro Petrovo Polje 1(www.icv.hr, vg)