Krenuli radovi na izgradnji Trga hrvatskih branitelja u Crncu: Promijenit će vizuru središta mjesta

Započeli su radovi na izgradnji novog Trga hrvatskih branitelja u središtu Crnca. Vrijednost projekta je 236.925.21 eura. Prema riječima načelnika općine Mate Damjana, po završetku radova, ovaj će trg znatno promijeniti vizuru središta mjesta Crnac.

– Posebno priznanje, zahvalnost i počast uvijek odajemo našim hrabrim hrvatskim vitezovima koji su dali svoje živote za slobodnu Hrvatsku i zato smo i krenuli u ovaj projekt. Bit će ovo zaista lijep kompleks. Predviđena je fontana, šetnice, klupe, puno zelenila i ovaj trg će definitivno biti jedan od naših prepoznatljivosti i ponosa – rekao je načelnik Damjan.

(www.icv.hr, vg; foto: V. Grgurić)

Krenuli radovi na izgradnji Trga hrvatskih branitelja u Crncu: Promijenit će vizuru središta mjesta