POTPISAN UGOVOR Uskoro postavljanje fitness sprava na nogometnom igralištu u Crncu

Načelnik općine Crnac Mato Damjan potpisao je danas (srijeda) ugovor s tvrtkom LUMEG-IN j. d.o.o. iz Zagreba o postavljanju fitness centra na otvorenom koji će se nalaziti na nogometnom igralištu u Crncu. Projekt je odobren putem natječaja LAG-a Papuk, a sufinanciran je od strane Agencije za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju. Ukupna vrijednost investicije je 29.248,01 eura dok će troškovi nadzora iznositi 687,50 eura.

– I ovaj projekt ide u svoju realizaciju. Kroz 2 tjedna počinju radovi, a rok za izvođenje je 2 mjeseca od uvođenja u posjed. Fitness centar bit će dostupan svim mještanima, a odlično će poslužiti i našem nogometnom klubu za njihove pripreme i rad kroz sezonu – rekao je načelnik Damjan.

(www.icv.hr, vg)