Općina Crnac “osigurala” vozilo za potrebe učenika područnih škola Osnovne škole I. G. Kovačića Zdenci

Foto: Općina Crnac

Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Zdenci našla se u nedostatku vozila za potrebe prijevoza opreme prema svojim područnim školama. U pomoć je uskočila Općina Crnac koja je zdenačkoj školi ustupila svoje vozilo na korištenje.

-Veliko hvala Općini Crnac i načelniku Mati Damjanu što su nam pomogli jer ovo nam je vozilo doista nužno. Puno to znači kada lokalne samouprave imaju razumijevanja za školu i da se na njih možemo osloniti – rekla je ravnateljica OŠ Ivana Gorana Kovačića, Ivana Pavelić.

Općina Crnac odmah je uskočila u pomoć školi jer dvije područne škole su na njihovom području.

-Školi smo uvijek na raspolaganju što god treba, djeci moramo osigurati najbolje moguće uvjete za normalno obrazovanje. Činimo što god možemo i ovo je samo jedan naš mali doprinos školi i drago mi je da smo mogli pomoći na ovaj način – rekao je načelnik Mato Damjan.

(www.icv.hr, vg)