Uskoro počinje isplata božićnica socijalno ugroženim obiteljima i umirovljenicima

Foto: Freepik

I ove godine Općina Crnac socijalno ugroženim obiteljima i umirovljenicima isplatit će božićnicu.

Pravo na božićnicu ostvaruju korisnici zajamčene minimalne naknade i osobne invalidnine, te umirovljenici koji primaju do 300 eura mirovine s prebivalištem na području općine Crnac. Uoči božićnih blagdana, općina Crnac isplatit će božićnicu u iznosu od 40 eura po pojedinom domaćinstvu.

Božićnica će se isplaćivati od ponedjeljka 4. do petka 8. prosinca, u vremenu od 10:30 do 13 sati u općini Crnac.

– Osobe koje ostvaruju pravo na isplatu božićnice na način utvrđen Odlukom, dužni su prilikom isplate službenoj osobi dostaviti na uvid osobnu iskaznicu, OIB, zadnji odrezak od mirovine ili socijalne pomoći- poručili su iz Općine.

(Općina Crnac)