U povodu Dana općine Crnac i blagdana svetog Ivana Krstitelja izaslanstvo Općine odalo počast hrvatskim braniteljima

Izaslanstvo Općine Crnac, predvođeno načelnikom Matijom Grgurićem i predsjednikom Općinskog vijeća Matejom Špoljarićem, danas je u povodu Dana općine i blagdana svetog Ivana Krstitelja položilo vijenac i lampione kod spomen obilježja poginulim hrvatskim braniteljima, odavši im počast za sve što su dali za slobodnu Domovinu. Načelnik Matija Grgurić poručio je kako se žrtva hrvatskih branitelja nikada ne smije zaboraviti i da su ovakvi činovi najmanje što se može učiniti kako bi se vječno pričala istina u čuvala uspomena na Domovinski rat i hrabre hrvatske vitezove.

(icv.hr, vg)